ES mes

VšĮ „Lazdijų ligoninė“ partnerio teisėmis dalyvauja projekto „Vidurio ir vakarų Lietuvos gyventojų sergamumo ir mirtingumo nuo širdies ir kraujagyslių ligų mažinimo, modernizuojant ir optimizuojant sveikatos priežiūros sistemos infrastruktūrą bei teikiamas paslaugas“ (Projekto Nr. VP3-2.1-SAM-01-V-01-001) įgyvendinime. Projekto vykdytojas Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninė viešoji įstaiga Kauno klinikos, o projekte iš viso dalyvauja 34 asmens sveikatos priežiūros įstaigos.

Projekto tikslas- sumažinti sergamumą bei mirtingumą nuo širdies ir kraujagyslių ligų, pagerinti paslaugų kokybę bei prieinamumą. Iškeltam tikslui pasiekti, numatyta gydymo įstaigas aprūpinti būtina medicinine įranga, bei renovuoti jų patalpas, jas pritaikant darbui su šiuolaikiška medicinine įranga. Projektas apima visus asmens sveikatos priežiūros paslaugų lygius (šeimos gydytojai, II lygio paslaugas teikiančios ligoninės, universitetų ligoninės).

VšĮ „Lazdijų ligoninė“ šio projekto metu įsigijo įrangos, skirtos reanimacijos ir intensyvios terapijos skyriui: reanimacinės lovos komplektą, veloergometrijos kompleksą, III klasės echokardiografijos aparatą, darbinę stotį vaizdams analizuoti ir apdoroti, pulsinio doplerio aparatą bei įrangą laikinai intrakardinei stimuliacijai.

Įgyvendinus projektą, visose 34 –iose projektą įgyvendinančiose asmens sveikatos priežiūros įstaigose, pagerės širdies ir kraujagyslių ligų paslaugų kokybė bei prieinamumas.

Projektas yra įgyvendinamas pagal 2007-2013 m. sanglaudos skatinimo veiksmų programos 3.2 prioriteto „Viešųjų paslaugų kokybė ir prieinamumas: sveikatos, švietimo ir socialinė infrastruktūra“ priemonę „Sergamumo ir mirtingumo nuo širdies ir kraujagyslių ligų mažinimas“. Projektas yra finansuojamas iš Europos Sąjungos fondų ir LR biudžeto lėšų.

Lazdijų ligoninė
Viešoji įstaiga, Kauno g. 8,
67128 Lazdijai

Telefonas - (8 318) 51 435,
Faksas -  (8 318) 51 434,
el.paštas ligonine@lazdijuligonine.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 165220415

Sukurta 2015 ©