DĖL DANTŲ RENTGENOGRAMŲ

Informuojame, kad nuo 2022 m. rugsėjo 1 d. dantų rentgenogramos bus atliekamos darbo dienomis nuo 16.00 iki 18.00, būtina registracija.

Registruotis galima:

  1. Atvykus į ligoninės registratūrą;
  2. Telefonu 8-318-51552;
  3. Internetu per ipr.esveikata.lt (pasirinkus Radiologija dentalinė rentgeno nuotrauka).

VšĮ Lazdijų ligoninė ieško gydytojų:

  • Gydytojas - chirurgas
  • Medicinos gydytojas
  • Gydytojo geriatro
  • Vidaus ligų gydytojo

Plačiau..


Sveikinimas


Informuojame jog Lazdijų ligoninės slaugos ir palaikomojo gydymo skyriaus veikla dėl COVID 19 ligos yra ribojama iki 2022 04 04. Apie pasikeitusią situaciją informuosime.


Informuojame jog Lazdijų ligoninėje yra atnaujinama slaugos ir palaikomojo gydymo skyriaus veikla. Apie pasikeitusią situaciją informuosime.


VšĮ „Lazdijų ligoninė“ kviečia prisijungti:

Terapijos – geriatrijos skyriaus vedėją.

Plačiau...


Informuojame jog Lazdijų ligoninėje yra atnaujinama Terapijos - geriatrijos skyriaus veikla. Pasikeitus situacijai informuosime.


VšĮ „Lazdijų ligoninė“ kviečia prisijungti:

Vidaus ligų gydytoją.

Darbo užmokestis mokamas vadovaujantis VšĮ „Lazdijų ligoninė“ darbo užmokesčio tvarka.

Dėl detalios informacijos kreiptis į ligoninės direktoriaus pavaduotoją medicinai, pavaduojantį direktorių , tel. +37067020060
Gyvenimo aprašymus galite siųsti el. paštu: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Plačiau...


Informuojame jog VšĮ Lazdijų ligoninės slaugos ir palaikomojo gydymo skyriuje šiandien trims pacientams bei dviems darbuotojams nustatyta COVID 19 liga. Ligonių lankymas bei stacionarizavimas yra apriboti. Pasikeitus situacijai informuosime.

 
COVID-19 situacija VšĮ „Lazdijų ligoninėje“ valdoma:
• naujų COVID-19 užsikrėtimo atvejų personalo ir pacientų tarpe nenustatyta;
• testavimai tęsiami;
Dėl stabilaus VšĮ „Lazdijų ligoninės“ darbo bus toliau informuojama.

Situacija Lazdijų ligoninėje dėl personalo susirgimų COVID-19 yra sudėtinga, bet valdoma.

VšĮ Lazdijų ligoninėje laikinai stabdoma vaikų ligų poskyrio veikla nuo 2021 birželio 23 d. iki 2022 birželio 1 d. Esant poreikiui prašome kreipti į Alytaus S. Kudirkos ligoninę.

Norime informuoti, kad VšĮ "Lazdijų ligoninė" konsultacinėje poliklinikoje nuo 2021 03 01 pradės dirbti gyd. oftalmologė Jurgita Eidukevičienė. Gydytoja teiks ambulatorines konsultacijas ir atliks planines operacijas.
Konsultacijoms reikalingas šeimos gydytojo siuntimas ir išankstinė registracija. Išsamesnė informacija tel. 8-318 51552; 8-600 32197

1 2

3 4


Karantinas – ne priežastis atidėti konsultacijas su gydytoju

COVID-19 pandemija stipriai apribojo viešąjį gyvenimą Lazdijų rajono savivaldybėje, o jai įsismarkavus bei paskelbus karantiną, žmonės pradėjo vengti gydymo įstaigų. Vis tik, pasak medicinos specialistų, nepaisant pandemijos grimasų, turint kitų ligų ar jaučiant negalavimus, atidėlioti susitikimo su gydytoju nereikėtų. Ir suklusti turėtų ne tik senjorai, bet ir kitų amžiaus grupių Lazdijų rajono savivaldybės gyventojai.

Net ir karantino metu Lazdijų ligoninės konsultacijų poliklinika laukia visų besikreipiančiųjų. Gydytojų specialistų konsultacijos vyksta tiek nuotoliniu būdu, tiek ir, esant reikalui, poliklinikos patalpose. Užsiregistruoti konsultacijai – nesunku, tereikia dviejų skambučių. Visų pirma, reikia susiekti su savo šeimos gydytoju ir gauti jo siuntimą pas gydytoją specialistą. Gavus šeimos gydytojo siuntimą,  reikia paskambinti į Lazdijų ligoninės konsultacijų poliklinikos registratūrą (telefonai: (8 318) 51 552, 8 600 32 197), kad pacientui būtų paskirtas konsultacijos laikas. Taip pat galima registruotis ir internetu, naudojantis Išankstine pacientų registracijos sistema (IPR IS).

Pasak VšĮ „Lazdijų ligoninė“ vadovo Valdo Vabuolo, nereikėtų išsigąsti, jei po šeimos gydytojo siuntimo gydytojas specialistas paskirs susitikimą Lazdijų ligoninės konsultacijų poliklinikoje. „Šiuo metu visi COVID-19 sirgę gydytojai ir darbuotojai jau yra pasveikę ir paskiepyti vakcina. Be to, jie nuolat testuojami“, – sako ligoninės direktorius, pabrėždamas, kad konsultacijų poliklinikos ir ligoninės patalpose nuolat vykdoma paviršių dezinfekcija, patalpos vėdinamos, laikomasi atstumų ir, tikėtina, kad šioje įstaigoje yra saugiau nei bet kurioje kitoje įstaigoje. Taip pat, pasak V. Vabuolo, poliklinikoje vykdoma srautų kontrolė bei atsakingai planuojami konsultacijų laikai, siekiant išvengti nereikalingų kontaktų. Kiekvienam į Lazdijų ligoninę atvykusiam pacientui yra matuojama kūno temperatūra bei paprašoma užpildyti anketą dėl galimų COVID-19 simptomų ir rizikingų kontaktų. Žinoma, visi pakviesti atvykti į ligoninės patalpas privalo dezinfekuoti rankas ir būti su kaukėmis.

          Primename, kad Lazdijų ligoninės konsultacijų poliklinikoje teikiamos ambulatorinės specializuotos – neurologijos, oftalmologijos, otorinolaringologijos, urologijos, kardiologijos, II psichiatrijos, ortopedijos-traumatologijos, endokrinologijos, fizinės medicinos ir reabilitacijos, endoskopijos, echoskopijos, funkcinės diagnostikos, radiologijos, vidaus ligų, pediatrijos ir chirurgijos – antrinio lygio paslaugos.

Gavusiems kvietimą atvykti į Lazdijų ligoninės konsultacijų poliklinikos specialisto kabinetą, bet neturintiems nuosavo transporto, pagelbėti galės Lazdijų rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyrius. Senjorai ir negalią turintys Lazdijų rajono gyventojai gali kreiptis į Socialinės paramos ir sveikatos skyriaus vedėją Rimą Šukienę (tel. 8 613 77 582) bei šio skyriaus veiklų koordinatorę Agnę Zablackienę (tel. 8 620 90 859).

Lazdijų ligoninė
Viešoji įstaiga, Kauno g. 8, 67128 Lazdijai

Telefonas - (8 318) 51 435,
Faksas -  (8 318) 51 434,
el.paštas Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.


Norėjome informuoti jog VšĮ "Lazdijų ligoninė" konsultacinėje poliklinikoje nuo 2021 01 19 pradės dirbti gyd. psichiatras Rokas Ryselis ir gyd. psichiatrė/psichoterapeutė Daiva Subočienė, kurie teiks II lygio paslaugas.
Konsultacijoms reikalingas šeimos gydytojo siuntimas ir išankstinė registracija. Išsamesnė informacija tel. 8-318 51552; 8-600 32197

3E350415 22E9 43F7 B082 8E1060751CD9

Tarp liūdnos pandemijos statistikos yra ir gerų žinių VšĮ Lazdijų ligoninėje. Vakar mus pasiekė pirmoji vakcinos COVID-19 siunta, kurią atvežė Vilniaus universitetinės ligoninės Santaros klinikų medicinos darbuotojų komanda. Pirmuoju vakcinacijos etapu paskiepyta net 90 ligoninės darbuotojų. Tyrimai rodo, kad šios vakcinos Comirnaty (Pfizer) efektyvumas yra 95 proc.

Šios dienos mes ypatingai  laukėme – tai didžiausia dovana, kuri padės mums užkirsti kelią sunkiai valdomai pandemijai. Mes tikime, kad dėl vakcinos netrukus mūsų darbuotojai taps atsparūs SARS-CoV-2 – koronavirusui ir pacientams vėl sėkmingai teiks pilną spektrą sveikatos priežiūros paslaugų.


Norime informuoti, kad atsižvelgiant į epidemiologinę situaciją, nuo rytojaus, gruodžio 4 d., iki gruodžio 17 d. yra stabdomas fizinės medicinos ir reabilitacijos paslaugų teikimas Lazdijų ligoninėje. Sprendimas priimtas siekiant užtikrinti maksimalų pacientų ir ligoninės darbuotojų saugumą.

Lazdijų rajono gyventojai, kuriems buvo paskirtos kineziterapeuto, fizioterapeuto, ergoterapeuto, masažuotojo paslaugos ar vandens procedūros nuo gruodžio 14 d. turėtų kreiptis į Lazdijų ligoninės registratūrą telefonais 8 (318) 51 552 arba 8 600 32 197 ir užsiregistruoti dėl kito jiems tinkamo laiko.

Lazdijų ligoninėje – daug žadančios permainos: gyventojų pripažinimą pelnęs Dainius Gibas pradėjo eiti pavaduotojo medicinai pareigas, bus perkama nauja įranga, atliekami remontai, prie kolektyvo jungiasi patyrę specialistai

VšĮ "Lazdijų ligoninė" paslaugų atnaujinimo ir teikimo planai, patikslinti pasibaigus karantinui


Norime informuoti ir pasidžiaugti, jog VšĮ „Lazdijų ligoninė“ pradėtas taikyti naujas diagnostikos metodas – cistoskopija. Tai šlapimo pūslės apžiūra, atliekama vietinės ar bendrosios nejautros sąlygomis, kurios tyrimui yra naudojamas specialus prietaisas – cistoskopas. Cistoskopija skirta diagnozuoti šlapimo pūslės onkologines ligas, lėtinius uždegimus ir kitas patologijas. Jei procedūros metu aptinkami pakitimai, iš karto atliekama biopsija. Ypatingai tikslus mikroskopinis tyrimas ir gauti duomenys leidžia nustatyti ligos kilmę, stadiją, prognozuoti jos eigą, parinkti veiksmingiausią terapiją. Pacientai tą pačią dieną išleidžiami į namus. Jei po tyrimo atliekamas histologinis pašalinto darinio ištyrimas, gydytojas paskiria pakartotinę konsultaciją, kurios metu aptariami tyrimo rezultatai ir tolesnė terapija.
Lazdijų ligoninėje naudojama nauja ir šiuolaikiška aparatūra. Pirmosios procedūros atliktos sėkmingai, be komplikacijų, nustatyti keli onkologiniai susirgimai.
VšĮ „Lazdijų ligoninė“ konsultuoja bei šį tyrimą atlieka jaunas, perspektyvus gydytojas urologas Vladimir Jelisejev. Gydytojas dirba kiekvieną penktadienį. Norėdami užsiregistruoti konsultacijai, privalote turėti šeimos gydytojo siuntimą. Išsamesnė informacija tel. (8 318) 51 552, 8 600 32 197.


Dėkojame už Jūsų pasitikėjimą. 2020 m. liepos 2 d. apie 18 – 19 val. kreipiausi į VšĮ „Lazdijų ligoninė“ skubios pagalbos skyrių dėl mane ištikusios traumos. Buvau skubiai, kvalifikuotai ir puikiai aptarnautas. Noriu PADĖKOTI už puikiai suorganizuotą pagalbos suteikimą, dirbusiam personalui už skubų, kvalifikuotą, mandagų aptarnavimą. Kuo didžiausios sėkmės Jums ir Jūsų vadovaujamam personalui. K.K.P.


Registratūra: (8 318) 51552, 8 600 32 197

Priėmimo kambarys: (8 318) 51884

Sekretorė: (8 318) 51435   

El. paštas: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 

Lazdijų ligoninė
Viešoji įstaiga, Kauno g. 8,
67128 Lazdijai

Telefonas - (8 318) 51 435,
Faksas -  (8 318) 51 434,
el.paštas ligonine@lazdijuligonine.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 165220415

Sukurta 2015 ©