Gydomasis masažas – tai ne tik malonumas, bet ir sveikata! Masažas yra dažnai taikomas esant stuburo iškrypimams ir po traumų, estetinėje medicinoje, siekiant panaikinti riebalines – baltymines sankaupas, taip pat stuburo ligų profilaktikos vykdymui.

Gydomasis masažas pagerina sutrikusios vietos kraujotaką ir funkcionalumą, t. y., pašalina skausmą ir raumenų nuovargį, įtampą, pagerina kraujotaką ir medžiagų apykaitą, naikina spazmus, atkuria sąnarių judrumą. Net trumpas masažas atstato organizmą, pašalina pieno rūgštį iš raumenų, didina audinių tonusą ir elastingumą.

Gydomieji masažai rekomenduojami sėdimą darbą dirbantiems žmonėms, profilaktiškai, esant raumenų ir sąnarių sąstingiui, sergant stuburo ir sąnarių, širdies ir kraujagyslių,  centrinės ir periferinės nervų sistemos ligomis, po operacijų, traumų, sporto medicinoje ir kt.

Povandeninio masažo vonia

Povandeninio masažo vonia LAGUNA PLUS BUBBLE yra skirta gydomajam viso kūno arba jo dalių masažui vandens srove, sukuriama masažiniu purkštuvu ant žarnos. Ši vonia taip pat gali būti burbulinė, t.y. kai visas kūnas masažuojamas povandeniniais oro burbulais.

Povandeninio masažo metu šilto vandens srovė atpalaiduoja raumenis, pašalina nuovargį, malšina raumenų skausmą, gerina kraujotaką, medžiagų apykaitą, mažina vegetacinius ir reflektorinius sutrikimus.

Povandenis masažas rekomenduojamas, esant judėjimo atramos aparato sutrikimams, sergant periferinės nervų sistemos, ginekologinėmis, lėtinėmis nespecifinėmis plaučių, virškinamojo trakto ligomis.

masazovonia Small