Fizioterapija – tai ligų ir traumų gydymas natūraliais bei dirbtiniais fizikiniais veiksniais.

Fizioterapija rekomenduojama tiek besiskundžiantiems raumenų, sąnarių, sausgyslių ir kitais skausmais, pasireiškiančiais įvairiose kūno vietose (stuburo srityje, rankose, kojose ir kt.), tiek varginamiems nepakankamo sąnarių judrumo, raumenų silpnumo ar įtampos.

Fizioterapijai naudojami moderniausi prietaisai ir taikomos įvairios fizioterapijos procedūros: galvanizacija, darsonvalizacija, neurogeninės kilmės skausmą mažinanti transkutaninė elektro nervų stimuliacija, elektroforezė (medikamentų įvedimas į organizmą), ultragarsas, ultrafonoforezė (medikamentų įvedimas ultragarsu), šviesos - šilumos terapija, inhaliacijos, limfodrenažas. Šios priemonės mažina uždegimą, skausmą, atpalaiduoja arba stimuliuoja įtemtus raumenis, greitina žaizdų, opų gijimą, gerina širdies kraujagyslių, virškinamojo trakto, kvėpavimo sistemos, sąnarių veiklą.

fizioterapija1 Small fizioterapija2 Small