Fizinė medicina yra gydymas natūraliais ir dirbtiniais gamtiniais veiksniais (šviesa, šiluma, vandeniu, elektra), Gydymas yra efektyvesnis ir jo poveikis išlieka ilgiau nei gydant vien tik medikamentais.

Naujai įrengtame moderniame ir jaukiame fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriuje laukiami visi suaugusieji, sportininkai, vaikučiai, būsimos mamytės ir garbaus amžiaus senoliai.

Kvalifikuotų specialistų komanda bei pažangios, visame pasaulyje pripažintos fizinės medicinos ir reabilitacijos technologijos ir metodikos suteikia pačias geriausias sąlygas reabilitaciniam gydymui po traumų, operacijų ar tiesiog profilaktinei terapijai.


Kreipkitės esant:

bendrai įtampai, silpnumui, nuovargiui, miego sutrikimui, viršsvoriui, po įvairių traumų;

Taip pat:

stuburo degeneraciniams pakitimams, osteochondrozei, stuburo tarpslankstelinių diskų išvaržai, radikulitui, po sąnarių operacijų (įskaitant endoprotezavimą), netaisyklingai kūno laikysenai, plokščiapėdystei, vaikų naktiniam šlapimo nelaikymui, padidėjus raumenų tonusui, sąnarių uždegimui, neuritui;

Kitoms ligoms:

Judamojo-atramos aparato (stuburo, kaulų, sąnarių, raumenų, raiščių ir kt.) pažeidimams, nervų sistemos ligoms, kvėpavimo ligoms, virškinimo sistemos ligoms, alerginėms ligoms , ausų-nosies-gerklės ligoms;

Arba:

Jei norite stiprinti sveikatą, pagerinti žaizdų, opų, randų gijimą.

Lazdijų ligoninė
Viešoji įstaiga, Kauno g. 8,
67128 Lazdijai

Telefonas - (8 318) 51 435,
Faksas -  (8 318) 51 434,
el.paštas ligonine@lazdijuligonine.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 165220415

Sukurta 2015 ©