innterreg LT PL

Nuo rugsėjo 1 dienos pradedamas įgyvendinti Interreg V–A Lietuvos ir Lenkijos bendradarbiavimo programos projektas „Bendradarbiavimas siekiant aukštos kokybės  sveikatos priežiūros paslaugų ir pacientų mobilumo“ skirtas užtikrinti labiau integruotą, kokybišką ir lengvai prieinamą sveikatos paslaugų teikimą pasienio regione. Projekto įgyvendinimo metu planuojamas medicininės įrangos, gerinančios sveikatos paslaugų kokybę, įsigijimas, mokymų organizavimas, projekto viešinimas. Projekto metu bus aptartas aktualios pasienio viešųjų paslaugų teikimo problemos ir galimybės, bendri veiksmai ir patirties pasidalinimas.

Projektas įgyvendinamas su visuomenės sveikatos priežiūros centru Seinuose (Lenkijos Respublika). Projekto tikslinė grupė: pasienio bendruomenių nariai, savivaldybės. Projekto trukmė 16 mėnesių, projekto biudžetas 417453,39 eurai, investicijų dalis, tenkanti Lazdijų ligoninei 178994,04 euro.